sobota, 3 stycznia 2015

Mój gigantyczny 4 miesięczny przyrost !- aktualizacja włosowa

Włosy staram się pielęgnować w jak najlepszy sposób. Można powiedzieć że o nie dbam najbardziej :) Zależy mi na ich zdrowej kondycji i przyroście. Ostatnio zrobiłam sobie zdjęcia aby zobaczyć jak one wyglądają z ,,tylniej" perspektywy.. i doznałam szoku .. Moim zdaniem ostatnio moje włosy rosną jak szalone, gdzie jeszcze w maju miałam włosy nie wiele do ramion .. bardzo się ciesze z tego powodu i chcę się z Wami podzielić moim szczęściem :)Na zdjęciu z sierpnia widać jeszcze mój roczny odrost .. jednak nie podołałam i zafarbowałam.. ale nie żałuje bo dzięki temu moje włosy odżyły i nabrały blasku. Niefarbowane były strasznie suche i bardzo się kręciły .. Przynajmniej teraz przy odroście widzę że rosną :) Jak widać zdjęcia przedstawiają 4 miesięczny przyrost. Moim zdaniem jest ogrom ny.. moje włosy zawsze bardzo wolno rosły ale to co zobaczyłam porównując te zdjęcia wprawiło mnie w zachwyt :) Czym więc pielęgnowałam moje włosy przez ten okres ?

Mianowicie:
- szampon zmieniał się co chwilę gdyż nie mogłam znaleźć właściwego ( obecnie używam Garnier ,, Siła 5 roślin" i jest to mój włosowy hit)
- odżywka z Balei do włosów farbowanych, Garnier Fructis Color Resist do włosów farbowanych
- maseczka drożdżowa Babuszki Agafi ( HIT!!)
- olejek łopianowy z czerwoną papryką
- olej kokosowy
- olej migdałowy
- olejek Sesa
- Joanna, kuracja wzmacniająca z czarnej rzepy
- zabezpieczenie końcówek- olejek z Isany

Moim zdaniem największy przyrost dała kuracja wzmacniająca z joanny oraz olejek Sesa. Nie zamierzam zaprzestać z ich użytkowania. Dodam jeszcze że w nocy śpię w włosach zawiniętych w koczek. Włosy suszę jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Grzywkę traktuję prostownicą raz na kilka dni, ponieważ strasznie się kręci, reszty włosów nie tykam :) A do rozczesywania oczywiście służy mi niezawodny Tangle Teezer.

Z fleszem

Podsumowując, moje zapuszczanie uważam za bardzo udane. Zamierzam dalej iść w tym kierunku :) Może polecicie jakieś inne dobre produkty na porost włosów? Używałam kozieradki ale jakoś nie przekonałam się do niej ..


Ściskam, Paulina 

5 komentarzy: